در حال نمایش 6 نتیجه

دستکش لاتکس کم پودر اوپی پرفکت 100 عددی

930,000 تومان

دستکش لاتکس بدون پودر اوپی پرفکت ایکس اسمال 100 عددی

930,000 تومان990,000 تومان

دستکش وینیل اوپی پرفکت Op-Perfect بدون پودر 100 عددی

950,000 تومان

دستکش نیتریل نیتکس اوپی پرفکت حریر 100 عددی

890,000 تومان

دستکش لاتکس بدون پودر اوپی پرفکت اسمال 100 عددی

925,000 تومان

دستکش لاتکس بدون پودر اوپی پرفکت 100 عدد

890,000 تومان

اوپی پرفکت op-perfect

دستکش ها ما را در برابر مواد خطرناک پیرامون مان محافظت می کنند. مواد سمی در کارخانه ها و یا شوینده هایی که برای دستان مان مضر هستند. دستکش اوپی پرفکت OP-PERFECT جزو برندهای معتبر در میان انواع دستکش پزشکی است که در بازار ایران، پرمصرف و در عین حال خرید و فروش بالایی دارد. با این برند در ادامه بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید تا انواع دستکش اوپی پرفکت و مزایای استفاده از آنها را بشناسید.

دستکش اپی پرفکت

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که اصلا چرا باید از دستکش استفاده کنیم ؟ خب پاسخ این است: در خیلی از مکان ها مانند بیمارستان ها و یا کارخانه هایی که با مواد سمی سر و کار دارند استفاده از دستکش بسیار ضروری است. حتی خیلی از آشپزها نیز در آشپزخانه از دستکش استفاده میکنند. ممکن است مادران خانه دار نیز در هنگام فعالیت روزانه خود، هنگام آشپزی و یا تمیز کردن منزل از دستکش استفاده کنند.
دستکش ها ما را در برابر انواع ویروس هایی که از طریق لمس به ما منتقل میشوند، محافظت می کنند. از جمله مزایای استفاده از دستکش اوپی پرفکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1- از آلودگی هایی که به طریق لمس ایجاد می شوند جلوگیری می کند.
2- قابلیت کشسانی عالی دارد.
3- بسیار مقاوم است.
4- یکبار مصرف است.
5- قابل استفاده در محیطهای کم خطر و پر خطر است. محیط هایی مانند: خانه، رستوران، هنگام تتو و خالکوبی، آرایشگاه ها و سالن های آرایشی، بیمارستان ها و کلینیک های زیبایی، تعمیرگاه ماشین و موتور و ….
6- انواع مختلفی دارد که دست کاربر را برای انتخاب باز میگذارد تا بر اساس نیاز خود انتخاب کند. مدل هایی مانند ( کم پودر، بدون پودر و دستکش پودری ) دستکش بدون پودر و پودری تفاوت هایی دارد که در اینجا قابل توضیح نیست.

انواع دستکش اوپی پرفکت

همانطور که در بالا گفته شد دستکش اوپی مانند هر برند دیگری انواع مختلفی دارد که بر اساس نیاز کاربران خود طراحی شده و در محیط های متنوعی کاربرد دارد. از جمله مدل های دستکش اوپی پرفکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- دستکش لاتکس کم پودر اوپی پرفکت 100 عددی
2- دستکش لاتکس بدون پودر اوپی پرفکت ایکس اسمال 100 عددی
3- دستکش وینیل اوپی پرفکت Op-Perfect بدون پودر 100 عددی
4- دستکش نیتریل نیتکس اوپی پرفکت حریر 100 عددی
5- دستکش لاتکس بدون پودر اوپی پرفکت اسمال 100 عددی
6- دستکش لاتکس بدون پودر اوپی پرفکت 100 عدد
بعضی از کاربران با توجه به محیطی که در آن کار میکنند ممکن است نیاز به مدل نیتریل اوپی داشته باشند و یا کاربر دیگری به دنبال دستکش لاتکس باشد، به همین دلیل و با توجه به نیاز مشتریان، تنوع دستکش های اوپی پرفکت بالاتر رفته است و در عین حال کاربردی تر هم شده است.

خرید دستکش اپی پرفکت Op-Perfect

برای خرید انواع دستکش اوپی پرفکت کافی است تا محصول مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی مانند واتس اپ یا اینستاگرام شرکت از قیمت ها اطلاع پیدا کرده و خرید دستکش را انجام دهید.
قیمت دستکش اوپی پرفکت در سایت مشخص است، با این حال برای اطلاع از قیمت روز با ما تماس بگیرید.