در حال نمایش 3 نتیجه

مزوژل جالپرو jalupro

مزوژل جالپرو یکی از مشهورترین و معروف ترین و به جرات میتوان گفت یکی از بهترین مزوژل جوانساز در بازار جهانی است. کلاس مزوژل جالپرو jalupro به قدری بالاست که محبوبیت منحصر به فردی را در میان طرفداران پزشکی زیبایی پیدا کرده است. کیفیت بی نظیر این برند که دلیل آن دقت در استفاده از متریال و همچنین فرمولاسیون خاص جالپرو میباشد، از جمله مهمترین عوامل محبوبیت برند جالپرو jalupro ایتالیایی است.

جوانساز جالپرو jalupro

همیشه درباره این برند سوالاتی مطرح است. مثلا اینکه جالپرو ساخت کجاست ؟ جالپرو تولید کشور ایتالیا است که همیشه جزو بهترین تولید کنندگان ژل و فیلر و مزوژل بوده است. به عنوان مثال مزوژل پروفایلو profhilo fillers نیز ساخت ایتالیا میباشد. از جمله مزایای استفاده از جالپرو موارد زیر است:

 • Jalupro برای افراد زیر 30 سال و بالای آن طراحی تخصصی دارد. این برند با در نظر گرفتن سن افراد مزوژل خود را تولید کرده است.
 • بهبود بافت، حجم و درخشندگی پوست از طریق “مراقبت از پوست تزریقی”
 • خطوط ریز و چین و چروک را صاف و کاهش می دهد.
 • پوست صورت را آبرسانی و سفت می کند.
 • نتایجی با ظاهر طبیعی و بی نظیر

انواع مزوژل جالپرو

همانطور که میدانید جالپرو انواع مختلفی دارد که کارایی متفاوتی دارند. البته هر سه مدل برای جوانسازی استفاده میشوند اما نحوه عملکرد و تاثیرگزاری آن ها تفاوت دارد. در ادامه به این سه مدل اشاره میکنیم:

مزوژل جالپرو صورتی JALUPRO HMW

برای افراد بالای 30 سال مناسب است. طراحی مزوژل جالپرو صورتی hmw است که بهترین تاثیرگزاری را برای سنین 30 به بالا دارد. این مزوژل با رنگ سفید-صورتی بسته بندی شناخته میشود و به همین دلیل به جالپرو صورتی نیز معروف است.

مزوژل جالپرو کلاسیک JALUPRO Classic

برای افراد زیر سن 30 سال مناسب است. طراحی آن به صورتی است که تاثیر فوق العاده ای بر روی پوست افراد زیر 30 سال دارد. این مزوژل با رنگ سفید-آبی بسته بندی شناخته میشود و به همین دلیل به مزوژل جالپرو کلاسیک آبی نیز معروف است.

مزوژل جالپرو سوپر هیدرو Jalupro Super Hydro

جدیدترین و تخصصی ترین مزوژل در میان تولیدات برند جالپرو میباشد. ضمن آنکه تاثیر بسیار مثبتی بر روی پوست دارد، دارای خاصیت لیفت کنندگی است و باعث کشیدگی پوست صورت شما میشود. فرمولاسیون این مدل پیشرفته تر است و به همین دلیل نیز نسبت به دو مدل دیگر مزوژل گران تری محسوب میشود.

ماندگاری جوانساز جالپرو

احتمالا باید اطلاع داشته باشید که ماندگاری یک فیلر، ژل یا مزوژل جوانساز به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی که بدون در نظر گرفتن آنها نمیتوان به صورت دقیق ماندگاری مزوژل جالپرو را بیان کرد.این موارد شامل گزینه های زر میباشد:

 • مقدار تزریق
 • ناحیه تزریق
 • ژنتیک زیباجو
 • سن و سال زیباجو
 • مراقبتهای پس از تزریق جالپرو
 • تغذیه، شرایط آب و هوایی و نداشتن یا داشتن اعتیاد به سیگار و الکل

مواردی که بیان شد بسیار برای ماندگاری ژل و مزوژل تاثیرگزار است. به طور کلی ماندگاری مزوژل جالپرو را میتوان بین 9 تا 12 ماه در نظر گرفت.

هزینه تزریق جالپرو

مبلغی که باید برای تزریق مزوژل پرداخت شود با توجه محل یا همان کلینیک متفاوت است. ممکن است در یک کلینیک که واقع در شمال کشور است هزینه تزریق ارزان تر و یا در یک کلینیک معروف بسیار گران تر باشد. این وابسته به انتخاب شماست که در چه کلینیک زیبایی تزریق جالپرو را انجام دهید.

برای خرید مزوژل جالپرو کافی است تا این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید. شما میتوانید قبل از خرید با ما تماس بگیرید و مشورت لازم را با مشاوران ایبوکالا داشته باشید.