در حال نمایش 3 نتیجه

ژل پرفکتا چیست ؟

اگر به دنبال یک فیلر فرانسوی مطمئن می گردید که توسط وزارت بهداشت ایران نیز تایید شده باشد، ما به شما فیلر پرفکتا Perfectha را پیشنهاد می دهیم. این فیلر با داشتن هیالورونیک اسید پیشرفته برای صورت و بعضی از بخش های بدن مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مفید است و عوارضی را به دنبال نخواهد داشت.

مزایا تزریق فیلر پرفکتا فرانسوی

Perfectha توسط شرکت فرانسوی Laboratory ObvieLine که یک شرکت Sinclair IS Pharma است، تولید و توزیع می شود. این محصول فوق العاده اثرگزار بر روی پوست می باشد و به همین دلیل حتما باید توسط پزشک تزریق شود. از جمله تاثیرات آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درمان چین و چروک های سطحی تا عمیق
  • کانتور گونه ها، چانه و لب ها
  • درمان خطوط اخم و شیارهای عمیق تر اطراف چشم و دهان
  • کاهش چروک های پشت دست

مواردی که در بالا ذکر شد بخشی از مزایای استفاده از فیلر پرفکتا هستند.در ادامه بیشتر درباره آنها خواهیم گفت.

انواع ژل پرفکتا

مانند هر محصول دیگری پرفکتا نیز با توسعه برند خود توانسته برای پوست زیباجویان محصولاتی با طراحی تخصصی مناسب برای ناحیه تزریق را طراحی کند. مدل های مطرح فیلر پرفکتا به شرح زیر است:

  • ژل پرفکتا دیپ Perfectha Deep در عمق درم تزریق می شود و هدف آن درمان چین و چروک های عمیق از جمله چین های بینی است. همچنین می توان از آن برای کانتور کردن صورت، گونه ها و چانه و ایجاد کانتور و حجم دادن به لب ها استفاده کرد. پیش بینی می شود 8 تا 12 ماه طول بکشد.
  • ژل پرفکتا ساب اسکین Subskin ( با استفاده از سوزن کانولا ) به سطح زیر جلدی تزریق می شود و می تواند فرو رفتگی های پوستی و جای زخم را درمان کند. همچنین می توان از آن برای کانتور کردن استخوان فک، گونه ها و نواحی چانه استفاده کرد. پیش بینی می شود 12 تا 18 ماه طول بکشد.
  • ژل پرفکتا فاین لاین زیرچشم خطوط ریز پرفکتا در درم سطحی تزریق می شود و با هدف درمان چین و چروک های سطحی از جمله چروک های پنجه کلاغی و چروک های اطراف دهان می باشد. انتظار می رود 4 تا 6 ماه طول بکشد.

ماندگاری فیلر پرفکتا

ژل یا فیلر پرفکتا که حاوی 20 میلی گرم در میلی لیتر هیالورونیک اسید است و از بهترین فیلرهای موجود در بازار جهانی می باشد دارای ماندگاری 6 الی 8 ماه است. این تخمین ماندگاری به عواملی همچون:

  • مقدار تزریق پرفکتا و ناحیه تزریق ژل
  • سن و سال درمانجو و جنسیت او
  • شرایط و سبک زندگی درمان جو

البته مهم است بدانید مراجعه به پزشک متخصص برای انجام تزریق و مشورت با او قبل از انتخاب نوع فیلر نیز بی تاثیر نیست. چرا که هر بافت پوستی میتواند متفاوت از بافت دیگری باشد.

اسید هیالورونیک در طی چند ماه به طور کامل در پوست تجزیه می شود و در نهایت هیچ اثری از پرکننده باقی نمی ماند. نتایج درمان ممکن است بین چهار تا دوازده ماه طول بکشد.

قیمت ژل پرفکتا

باید توجه داشت که هزینه درمان با ژل پرفکتا و قیمت خرید آن همیشه متفاوت است. قیمت خرید انواع ژل پرفکتا در کنار محصولات درج شده است اما هزینه درمان به کلینیک و پزشکی که توسط او تزریق می شود وابسته است و هزینه دقیق و معینی را نمیتوان برای آن تعریف کرد. پیشنهاد می شود با تماس گرفتن و مشورت با کلینیک های معتبر از هزینه درمان مطلع شوید.

عوارض پرفکتا

قرمزی، تورم، درد، خارش، تغییر رنگ یا حساسیت در محل درمان. حساسیت نیز ممکن است افزایش یابد، اما این باید به طور خود به خود ظرف یک یا دو روز پس از درمان برطرف شود. رفع تورم و حساسیت اطراف لب ممکن است مدت بیشتری طول بکشد زیرا این ناحیه درمانی حساس تر است.