در حال نمایش 4 نتیجه

برند رووفیل کره

ژل رووفیل Revofil به عنوان نوعی فیلر پرکننده پوستی محسوب میشود که مانع از پیری پوست شده و با داشتن ماده هیالورونیک اسید در خود، چین و چروک را کاهش داده و همینطور باعث جوانسازی پوست میشود. این محصول در کشور کره جنوبی تولید میشود که انواع مختلفی دارد و مانند اغلب محصولات زیبایی دیگر، های کپی یا درجه دو آن در کشور چین نیز تولید شده و بازار زیبایی ایران نیز هر دو مدل وجود دارد.

فیلر رووفیل اصل و تقلبی

در تشخیص ژل رووفیل اصلی از تقلبی باید همیشه دقت کرد. این وابسته به نوع انتخاب شماست که کدام یک را بخواهید ؟ غالبا در مورد رووفیل ما شاهد عارضه در زیباجو نبوده ایم اما از مهمترین تفاوت ها در جنس اصلی با جنس درجه دو، ماندگاری این محصول است. ضمن اینکه امکان عارضه نیز وجود دارد. درباره تشخیص این دو میتوان راهکارهای زیر را دنبال کرد:

 1. تاریخ انقضا و تولید
 2. سریال نامبر یا کیو آر کد
 3. کیفیت بسته بندی
 4. شفافیت ژل
 5. غلظت ژل

با استفاده از راهکارهای بالا میتوانید رووفیل اصلی را از تقلبی تشخیص دهید و از سفارش خود مطمئن شوید.

انواع فیلر رووفیل

محصول رووفیل را میتوانید بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. این برند مدل های مختلفی را روانه بازار کرده است که در حقیقت احتیاج کاربر را برآورده میکند. بنابراین انواع ژل رووفیل به شرح زیر است:

همانطور که متوجه شدید هر کدام از مدل های بالا کار خاصی انجام میدهند و بر اساس ناحیه تزریق تقسیم بندی شده اند. به عنوان مثال:

 • رووفیل اولترا ( تمام صورت به جز زیر چشم )
 • رووفیل فاین ( مخصوص زیر چشم )
 • رووفیل پلاس ( مناسب حجم دهی برای لب و گونه )

مدل دیگری نیز از رووفیل اولترا 10 سی سی وجود دارد که به رووفیل ترک یا رووفیل ad مشهور است. این مدل در کشور ترکیه تولید شده و اصل کره جنوبی نیست.

ماندگاری فیلر رووفیل

وقتی حرف از ماندگاری انواع محصولات زیبایی از قبیل: ژل، فیلر، مزوژل یا بوتاکس میشود، لازم است بدانید که مدت زمان تاثیر این محصولات وابسته به شرایط زیر است:

 • ژنتیک زیباجو
 • تخصص پزشک
 • ناحیه تزریق
 • مقدار تزریق
 • سن زیباجو
 • مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل

نکاتی که در بالا گفته شد به صورت کاملا مستقیم بر روی ماندگاری بر روی پوست شما موثر هستند. اما در مجموع میتوان ماندگاری ژل رووفیل را بین 6 الی 9 ماه به طور میانگین تخمین زد.

خرید و قیمت ژل رووفیل Revofil

از جمله نکاتی که در خرید فیلر روفیل باید به آن توجه کرد، هزینه تزریق و قیمت خرید این محصول است. هزینه تزریق این محصول در کلینیک زیبایی بسته به مقدار و تجربه پزشک می تواند متغیر باشد. درباره قیمت خرید نیست می توانید با رجوع به هر

یک از محصولات سایت آن ها را بدست بیاورید. اگر قصد خرید عمده محصولات را دارید با ایبوکالا تماس بگیرید.